Financial Controller

26.05.2022 Permanent

Dzięki innowacyjnym, zrównoważonym i cyfrowym rozwiązaniom wynajmu, CWS przyczynia się do zdrowszego i bezpieczniejszego jutra. Portfolio CWS jest podzielone na produkty i usługi z zakresu higieny i czystości w miejscu pracy, odzieży roboczej, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i cleanrooms. Od kwietnia 2019 roku wszystkie obszary usług firmy działają pod nazwą CWS, która jest marką CWS-boco International GmbH i jej spółek zależnych. Grupa zatrudnia obecnie około 10600 osób w 16 krajach. W 2018 roku firma wygenerowała obrót w wysokości 1141 mln euro. CWS-boco International GmbH i jej spółki zależne są w całości własnością Franz Haniel & Cie. GmbH.

Więcej informacji można znaleźć na stronie cws.com.

Obecnie do naszej Spółki CWS-boco Polska Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • aktywny udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca / roku, tworzenie rezerw, weryfikacja poprawności wyników
  • nadzór nad całością procesów kontrolingowych oraz planowania finansowego
  • udział w procesach budżetowych/forecastowych
  • przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień, analiz ad-hoc
  • aktywna współpraca z obszarami biznesowymi oraz identyfikowanie i wskazywanie źródeł optymalizacji kosztów
  • kontroling wydatków inwestycyjnych oraz kalkulacja opłacalności projektów inwestycyjnych
  • udział w rozwijaniu i usprawnieniu systemu raportowania finansowego i operacyjnego

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse/Ekonomia)
  • min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu(znajomość branży produkcyjnej będzie dużym atutem)
  • biegła znajomość MS Excel oraz doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP
  • skrupulatność i terminowość,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (C1)

W zamian oferujemy:

  • Wynagrodzenie oparte o stawkę zasadniczą i atrakcyjny system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon służbowy).
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w projektach lokalnych
     i międzynarodowych.
  • Fantastyczną atmosferę w środowisku stawiającym na profesjonalizm.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. współfinansowane karnety sportowo-rekreacyjne i opiekę medyczną, bonusy świąteczne).