Kierownik Produkcji

01.09.2021

External Job Description

Dzięki innowacyjnym, zrównoważonym i cyfrowym rozwiązaniom wynajmu, CWS przyczynia się do zdrowszego i bezpieczniejszego jutra. Portfolio CWS jest podzielone na produkty i usługi z zakresu higieny i czystości w miejscu pracy, odzieży roboczej, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i cleanrooms. Od kwietnia 2019 roku wszystkie obszary usług firmy działają pod nazwą CWS, która jest marką CWS-boco International GmbH i jej spółek zależnych. Grupa zatrudnia obecnie około 10600 osób w 16 krajach. W 2018 roku firma wygenerowała obrót w wysokości 1141 mln euro. CWS-boco International GmbH i jej spółki zależne są w całości własnością Franz Haniel & Cie. GmbH.

Więcej informacji można znaleźć na stronie cws.com

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i kompleksowy nadzór na procesem produkcji oraz zapewnienie wymaganego poziomu jakości
  • Zapewnienie warunków i odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących w firmie przepisów BHP
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Nadzór nad ciągłością procesu produkcji i zapewnieniem terminowości wysyłek
  • Koordynacja pracy działu produkcji
  • Monitorowanie realizacji celów dla KPI zdefiniowanych dla działu.
  • Inicjowanie i nadzór nad działaniami naprawczymi wywołanymi w przypadku nieosiągnięcia celów dla zdefiniowanych KPI
  • Nadzór nad wyznaczonymi zadaniami dla podległych pracowników oraz podejmowanie odpowiednich działań, jeśli są wymagane
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zadań w systemach komputerowych ABS, SF i inne
  • Realizacja działań zdefiniowanych dla działu w ramach standardów Systemu Zarządzania Jakością oraz systemu Ciągłego Doskonalenia (np. DPM, 5S, FP, Rozwiązywanie Problemów itp.)
  • Analiza reklamacji i podejmowanie wymaganych działań
  • Nadzór nad utrzymaniem sprawności maszyn i urządzeń
  • Podejmowanie decyzji w sytuacjach awaryjnych
  • Realizacja planu szkoleń dla działu
  • Odpowiedzialność za budżet i koszty działu oraz ich optymalizacja

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum wyższego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem, analityczne myślenie, zdolności organizacyjne
  • Znajomości obsługi komputera MS Office
  • Zanjomości j. angielskiego  lub/i  j. niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • Pracę na pełen etat;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość poznania nowych narzędzi i systemów;
  • Dużą samodzielność na stanowisku;
  • Fantastyczną atmosferę pracy;
  • Pakiet socjalny (m.in. karnety sportowo-rekreacyjne, dostęp do prywatnej opieki medycznej).