Konsultant Wsparcia Sprzedaży

22.10.2020 Temporary (Fixed Term)

We at CWS have one goal: We want to contribute to a healthier and safer future. And around 10,800 employees in 16 countries work enthusiastically towards this goal every day. Our aim is to set new standards. As an integrated system provider, we provide innovative, sustainable and digital rental solutions for more health, safety and protection in the areas of hygiene, mats, workwear, fire protection, clean rooms and health and care.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultanta  Wsparcia  Sprzedaży
Miejsce pracy: Łódź, siedziba firmy

Zakres obowiązków:

  • tworzenie bazy potencjalnych klientów
  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
  • wyszukiwanie potencjalnych klientów za pomocą Internetu
  • umawianie rozmów/spotkań sprzedażowych, współpraca z działem handlowym
  • raportowanie swojej pracy
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Oczekiwania:

  • znajomość programów z pakietu MS Office
  • samodzielność i efektywna organizacja własnej pracy
  • umiejętność prowadzenia prezentacji handlowej oraz rozpoznawania potrzeb klienta
  • umiejętność korzystania z przeglądarek internetowych
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • komunikatywność i zdolności umożliwiające efektywną pracę w zespole

Mile widziane :

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w sprzedaży oraz w kontaktach z klientami

Oferujemy:

  • pracę na ½ etatu w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym motywujący system premiowy i prowizyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szeroki pakiet socjalny

Do you see yourself as a part of our innovative and intriguing company? In this case we are looking forward to your online application, including your possible start date and your salary expectations.