Sales Representative

28.01.2021

We at CWS have one goal: We want to contribute to a healthier and safer future. And around 10,800 employees in 16 countries work enthusiastically towards this goal every day. Our aim is to set new standards. As an integrated system provider, we provide innovative, sustainable and digital rental solutions for more health, safety and protection in the areas of hygiene, mats, workwear, fire protection, clean rooms and health and care.

Dzięki innowacyjnym, zrównoważonym i cyfrowym rozwiązaniom wynajmu, CWS przyczynia się do zdrowszego i bezpieczniejszego jutra. Portfolio CWS jest podzielone na produkty i usługi z zakresu higieny i czystości w miejscu pracy, odzieży roboczej, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i cleanrooms. Od kwietnia 2019 roku wszystkie obszary usług firmy działają pod nazwą CWS, która jest marką CWS-boco International GmbH i jej spółek zależnych. Grupa zatrudnia obecnie około 10600 osób w 16 krajach. W 2018 roku firma wygenerowała obrót w wysokości 1141 mln euro. CWS-boco International GmbH i jej spółki zależne są w całości własnością Franz Haniel & Cie. GmbH.

Więcej informacji można znaleźć na stronie cws.com

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, łódzkie

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z segmentu B2B
  • przygotowanie oferty handlowej, prowadzenie negocjacji z Klientami
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • raportowanie wyników pracy
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Oczekiwania:

  • doświadczenie  w zakresie sprzedaży, preferowane doświadczenie w sprzedaży B2B oraz sprzedaży usług
  • samodzielność i efektywna organizacja własnej pracy
  • umiejętność prowadzenia prezentacji handlowej oraz rozpoznawania potrzeb klienta
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • umiejętność łatwego budowania relacji
  • zaangażowanie i dynamizm w działaniu
  • dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym motywujący system premiowy i prowizyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • szeroki pakiet socjalny

Do you see yourself as a part of our innovative and intriguing company? In this case we are looking forward to your online application, including your possible start date and your salary expectations.