Specjalista ds. Administracji

12.04.2021

Zakres obowiązków:

  • Komunikacja z dostawcami, podwykonawcami, instytucjami lokalnymi itp. w szczególności związana z bieżącą administracją obiektem
  • Organizacja spotkań (Hotele, jedzenie, Napoje, Taxówki, i inne)
  • Nadzór i kontrola nad porządkiem w pomieszczeniach socjalnych i na hali magazynu CFC
  • Nadzór i aktualizacja informacji na tablicach informacyjnych
  • Przygotowywanie, dystrybucja i archiwizacja dokumentów (formularze, grafiki itp.) dla działu Produkcji oraz podwykonawców
  • Obsługa dokumentów przychodzących (korespondencja, faktury, delegacje, dokumenty od pracowników i inne). Obsługa dokumentacji nowozatrudnionych pracowników
  • Zamówienia materiałów biurowych, czystości oraz dla działu technicznego
  • Współpraca z centralą Spółki w Łodzi (w szczególności dział Personalny/sprawy pracownicze, Controlling/nadzór nad fakturami oraz Ochrona Środowiska/zarządzanie odpadami).

Wymagania:

  • Co najmniej bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Ogólna znajomość obsługi komputera oraz dobra znajomość pakietu biurowego MS Office (Word/Excel)
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Prawo jazdy „B”.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szeroki pakiet socjalny